Oferta pracy

Specjalista ds. Controlling'u

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkującej komponenty dla branży automotive, z zakładem produkcyjnym w okolicach Poznania, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w controlling’u produkcji min. 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość/finanse,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego i/lub jęz. niemieckiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Zaangażowanie, samodzielność, rzetelność
  • Atutem będzie znajomość programu SAP

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie analiz finansowych, raportów i prognoz budżetowych, działając w oparciu o standardy procesowe oraz instrukcje Zarządu
  • Wsparcie w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych w Spółce
  • Ustalanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych wyników finansowych, szacunków finansowych oraz budżetów
  • Proponowanie optymalnych metod działania i analiz oraz zapewnienie ich ciągłego dostosowywania do wymagań biznesowych
  • Wkład w opracowywanie długoterminowych prognoz finansowych i związanych z nimi budżetów z uwzględnieniem alternatywnych scenariuszy i perspektyw gospodarczych
  • Sporządzanie kalkulacji produktów, projektów, inwestycji etc.

Oferujemy:

  • Pracę w solidnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia zawodowe i językowe
  • Dużą samodzielność w działaniu

Ogłoszenie archiwalne