Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

REHAU Sp. z o.o.O firmie

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie szczegółowych raportów i analiz ekonomicznych na wewnętrzne potrzeby firmy- dla zarządu oraz kluczowej kadry kierowniczej zarówno działów sprzedaży, jak i zakładu produkcyjnego

  • aktywna współpraca w procesie przygotowania budżetu rocznego i okresowych prognoz, kontroli wykonania budżetu oraz analiz odchyleń

  • doradztwo i wsparcie menedżerów w realizacji celów operacyjnych

  • bieżąca analiza wyników ekonomicznych Spółki,

  • poszukiwanie rozwiązań oraz rekomendowanie działań zapewniających optymalizację kosztów i rentowności firmy

  • rozwój i doskonalenie narzędzi do codziennego wspierania decyzji

Podział czasu pracy
25%

Praca zdalna

75%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego roku studiów dla kierunków: ekonomia, finanse lub rachunkowość

  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale controllingu lub księgowości

  • znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości zarządczej oraz finansowej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość SAP oraz Business Intelligence będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość języka angielskiego (podstawowa znajomość języka niemieckiego lub gotowość do nauki)

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • dokładność, dociekliwość, systematyczność, terminowość oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • System MyBenefit

  • Otwarta i przyjazna komunikacja

REHAU Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy