Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

NEMAK POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Komorowicka 53, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NEMAK POLAND Sp. z o.o.

Komorowicka 53

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie raportów i analiz finansowych

  • Przygotowywanie budżetów kosztów produkcji i prognoz

  • Sporządzanie cyklicznych raportów w zakresie kontroli kosztów i realizacji budżetu

  • Analiza kosztów COPQ (Cost of Poor Quality)

  • Analiza pomysłów oszczędnościowych oraz aktywna współpraca z Działem Produkcji, Lean i Narzędziowni

  • Analiza i kontrola kosztów produkcji – udział w spotkaniach VSM i manufacturing cost control

  • Sporządzanie miesięcznych raportów grupowych

  • Przygotowanie prezentacji, analiz, zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość programu SAP

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się

  • Umiejętności formułowania wniosków na podstawie danych liczbowych

  • Komunikatywność, skrupulatność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Nemak jest największym na świecie producentem nowoczesnych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia niemal 23 000 pracowników i posiada 38 wydziałów produkcyjnych w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia 1200 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Przewiń do profilu firmy