Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. controllingu biznesowego

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania, które firma skupuje i sprzedaje na swoich sklepach internetowych. W Szczecinie firma posiada swoje centra logistyczne które prężnie działają i z dnia na dzień zwiększają swój zasięg i znaczenie w firmowych strukturach.

    Miejsce pracy: Szczecin
    TWOJE ZADANIA:
    • Przygotowywanie szczegółowych prognoz do definicji celów logistycznych
    • Przygotowywanie i przetwarzanie raportów operacyjnych
    • Gromadzenie i analiza danych ilościowych, zapewnienie kompletności i dokładności danych
    • Współpraca z managerami, działem controllingu i działem HR
    • Wsparcie w zakresie przepływu pracy i zarządzania procesami w firmie
    • Rola wewnętrznego konsultanta i osoby kontaktowej do analiz "ad hoc"
    TWÓJ PROFIL:
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, statystyki , matematyki stosowanej lub pokrewnej dziedzinie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 1 rok
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie logistycznej lub produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
    • Umiejętność analitycznego, kreatywnego myślenia
    • Umiejętność efektywnej komunikacji
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w zakresie realizacji zadań
    • Doświadczenie i wiedza z zakresu e-commerce (logistyka, handel detaliczny)
    • Zamiłowanie do szczegółów w środowisku wielozadaniowym
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie ugruntowanej na rynku europejskim
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Darmowe napoje oraz owoce na miejscu pracy

    Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).