Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

LOGART

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – jednego z największych w Europie dostawców kompleksowych usług dla pojazdów użytkowych – poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera finansowego.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesów i przepływów finansowych

  • Aktywna współpraca przy wewnętrznych kontrolach

  • Optymalizacja procesów finansowych

  • Przygotowywanie zestawień i analiz dla Zarządu

  • Analiza i wyjaśnianie rozbieżności między budżetem a kosztami rzeczywistymi

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów finansowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Dokładność, analityczny umysł i przywiązanie do szczegółów

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w controllingu w firmie handlowej lub firmie z branży technicznej

  • Znajomość programu SAP lub podobnych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i kwalifikacji

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość rozwoju

  • Elastyczne godziny pracy

  • Opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

LOGART

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Przewiń do profilu firmy