Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. controllingu

MMG Sp. z o.o.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w procesie budżetowania, kontroli kosztów oraz analizie odchyleń

  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

  • analiza kluczowych wskaźników finansowych

  • kalkulacja kosztów związanych z procesem produkcji

  • przygotowywanie cyklicznych raportów dla innych działów firmy

  • analiza przedsięwzięć inwestycyjnych

  • rozliczanie i analizowanie procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: kontroling, ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w tworzeniu raportów finansowych, prognoz i budżetów

  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej

  • praktyczna znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz systemów klasy ERP (znajomość programu Impuls będzie dodatkowym atutem),

  • praktyczna znajomość zasad księgowości,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, terminowość,

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dającą możliwość rozwoju

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy