Ta oferta pracy jest nieaktualna od 461 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RULMECA Poland Sp. z o.o.

    RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią międzynarodowej Grupy RULMECA – światowego lidera, jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

    Miejsce pracy: Dzierżoniów
    Region: dolnośląskie

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie miesięcznych raportów finansowych oraz analiz finansowych i operacyjnych na potrzeby wewnętrzne spółki oraz Grupy,
    • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
    • przygotowywanie aktualizacji oraz prognoz średniookresowych,
    • analizowanie rentowności wg produktów, kanałów dystrybucji , klientów itp.
    • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,
    • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
    • analiza danych niefinansowych będących podstawą do tworzenia planów, budżetów i decyzji finansowo-biznesowych, umożliwiających kompleksowe zrozumienie wyników operacyjnych spółki,
    • sporządzanie finansowych sprawozdań statystycznych,
    • monitorowanie sald należności, zobowiązań oraz potwierdzanie sald,
    • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do ubezpieczenia należności firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia),
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości oraz rachunkowości finansowej,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),
    • umiejętność analizy, syntezy oraz konsolidacji danych,
    • wysokie zdolności komunikacyjne i współpracy w zespole,
    • zaangażowanie oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
    • rozwijanie umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilną pracę w rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczanie w aplikacji CV oraz listu motywacyjnego.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rulmeca Poland sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Rulmeca Poland sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Zielonej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.