Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RULMECA Poland Sp. z o.o.

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią międzynarodowej Grupy RULMECA – światowego lidera, jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie miesięcznych raportów finansowych oraz analiz finansowych i operacyjnych na potrzeby wewnętrzne spółki oraz Grupy,
  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • przygotowywanie aktualizacji oraz prognoz średniookresowych,
  • analizowanie rentowności wg produktów, kanałów dystrybucji , klientów itp.
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • analiza danych niefinansowych będących podstawą do tworzenia planów, budżetów i decyzji finansowo-biznesowych, umożliwiających kompleksowe zrozumienie wyników operacyjnych spółki,
  • sporządzanie finansowych sprawozdań statystycznych,
  • monitorowanie sald należności, zobowiązań oraz potwierdzanie sald,
  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do ubezpieczenia należności firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości oraz rachunkowości finansowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),
  • umiejętność analizy, syntezy oraz konsolidacji danych,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i współpracy w zespole,
  • zaangażowanie oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • rozwijanie umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczanie w aplikacji CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rulmeca Poland sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rulmeca Poland sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Zielonej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się