Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 3, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.

Fabryczna 3

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie budżetów, raportów i analiz finansowych

  • przygotowywanie raportów cyklicznych,

  • kontrola i weryfikacja kosztów,

  • optymalizacja i usprawnianie procesów raportowania,

  • wykonywanie innych zadań wspierających pracę Działu Finansowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub pokrewnym w obszarze

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, zwłaszcza Ms Excel,

  • znajomość procesów księgowych,

  • skrupulatność, bardzo dobra organizacja czasu pracy i sumienność oraz zaangażowanie w powierzone zadania,

  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć do pracy w zespole.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego ,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapewnia dostawy ciepła mieszkańcom, instytucjom i przedsiębiorstwom na terenie Elbląga i okolic. Korzystamy z nowoczesnych technologii informatycznych. Wdrożyliśmy zdalny odczyt liczników ciepła, a wszystkie węzły ciepłownicze wyposażone są w układy automatycznej regulacji. To pozwala odbiorcom na racjonalne i oszczędne korzystanie z ciepła. Rozbudowujemy naszą sieć i czynimy ją bardziej ekologiczną. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy