Specjalista ds. Controllingu

  • Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 09.08.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 08.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFLEIDERER GROUP S.A - Pfleiderer Grajewo Sp. z o.o.
    Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate pod względem wzornictwa rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grajewo

    Opis stanowiska

    • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz dotyczących bieżącej działalności spółki,
    • Przygotowanie danych do faktur ręcznych za usługi wzajemne,
    • Zamykanie miesiąca w zgodnie z obowiązującymi procedurami,
    • Bieżąca kalkulacja i analiza kosztu standardowego wyrobów,
    • Udział w procesie budżetowania Spółki oraz przygotowaniu prognoz finansowych,
    • Kontrolowanie i analiza poziomu kosztów,
    • Identyfikacja oraz analiza odchyleń od założeń budżetowych ,
    • Współpraca z GUS w zakresie sprawozdawczości Spółki,
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowania raportowania zarządczego,

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, analityka),
    • Roczne doświadczenie w pracy w Dziale Controllingu lub Analiz Finansowych,
    • Znajomość zasad rachunkowości na potrzeby sporządzania raportów zarządczych,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela,
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętności analityczne i komunikacyjne,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

    Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV używając przycisku „Aplikuj”

    Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pfleiderer Grajewo Sp. z o.o. z siedzibą w Grajewie(ul. Wiórowa 1, 19-200 Grajewo) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."