Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu finansowego

Benhauer Sp. z o.o.O firmie

  • Grzegórzecka 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Benhauer Sp. z o.o.

Grzegórzecka 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca/roku

  • comiesięczna kontrola odchyleń wyników do budżetu, analiza przyczyn, rekomendowanie działań korygujących

  • prognozowanie krótko, średnio i długoterminowe

  • analiza kosztów

  • współudział w tworzeniu i rozwijaniu narzędzi controllingowych

  • współudział w przygotowaniu budżetów

  • przygotowywanie okresowych/ad hoc analiz oraz raportów finansowych

  • przygotowywanie i opracowywanie raportów controllingowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej w środowisku polskim i międzynarodowym

  • wysokie zdolności interpersonalne oraz analityczne i planistyczne

  • umiejętność przeprowadzania szerokiej analizy biznesowej, uwzględniającej różnorodne aspekty zarządzania przedsiębiorstwem

  • zorientowanie na doskonalenie procesów

  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Controlling, Finanse, Ekonomia

To oferujemy

  • możliwość zrobienia kariery w międzynarodowej firmie i dodanie do swojego CV wyjątkowej pozycji, która na zawsze wzmocni Twój profil zawodowy

  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, który błyskawicznie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do skutecznego wykonywania pracy

  • bezpośredni wgląd i wtajemniczenie w metody prowadzenia innowacyjnego na skalę globalną startupu

  • mamy własny firmowy elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce

  • specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich i rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach

  • dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

SALESmanago to producent oprogramowania klasy Marketing Automation. W najnowszym raporcie Financial Times FT1000 to 26 najszybciej rosnąca spółka w Europie i najszybciej rosnąca polska firma. Została założona w 2011 i zatrudnia ponad 200 osób w centrali w Krakowie oraz oddziałach w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech. Z usług firmy korzysta ponad 10 000 firm w 40 krajach między innymi Orange, Lacoste, Yves Rocher, Aviva, ToysR Us i wiele innych znanych marek.

Jesteśmy startupem z doskonałym produktem, wyjątkową kulturą organizacyjną, doskonale funkcjonującymi zespołami oraz ogromnymi ambicjami podbijania polskiego i międzynarodowego rynku.

Przewiń do profilu firmy