Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. controllingu finansowego

ARRA GROUP SP. Z O.O.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja czynności mających na celu właściwe funkcjonowanie controllingu oraz rachunkowości zarządczej w Spółce, w szczególności:
  • opracowywanie analiz ekonomiczno-finansowych i raportów zarządczych na wewnętrzne potrzeby kierownictwa oraz działów firmy, w tym raportów okresowych,
  • weryfikacja oraz interpretacja danych wraz z przejrzystą prezentacją wyników,
  • współtworzenie budżetów i planów strategicznych oraz monitorowanie ich wykonania,
  • tworzenie i wdrażanie narzędzi analitycznych,
  • opracowywanie analiz opłacalności projektów inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w analizie finansowej oraz samodzielnym opracowywaniu raportów i prezentacji- warunek konieczny,
  • biegła znajomość programu MS Excel oraz wysoce rozwinięte umiejętności analityczne,
  • praktyczna znajomość języka zapytań MS SQL,
  • umiejętność wykorzystywania w pracy systemów BI (znajomość Power BI oraz kwalifikacje CIMA/ACCA- będą dodatkowym atutem),
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej, zarządczej oraz controllingu,
  • inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, terminowość oraz samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub o kontrakt B2B,
  • stanowisko pozwalające na dużą samodzielność w ramach realizacji zadań,
  • perspektywa rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport.
  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

ARRA GROUP SP. Z O.O.

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Specjalista ds. controllingu finansowego, Wrocław