Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu Finansowego

SpyroSoft S.A.O firmie

5 5007 800 / mies. (zal. od umowy)
  • plac Nowy Targ 28
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SpyroSoft S.A.

plac Nowy Targ 28

Wrocław

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach - w Polsce (Wrocław, Kraków, Białystok, Warszawa), Wielkiej Brytanii (Southampton, Bournemouth), Niemczech (Brunszwick, Monachium), Chorwacji (Zagrzeb), Stanach Zjednoczonych (Ann Arbor) i Indiach (Vadodara). W 2021 roku uzyskaliśmy tytuł najszybciej rosnącej firmy technologicznej w Europie według 'Financial Times'.

Do Spyrosoft poszukujemy kolejnego członka zespołu kontrolingu finansowego! Będziesz pracować głównie w międzynarodowym środowisku, jako że nasze biura znajdują się również za granicą.

Jeśli myślisz, że ta pozycja idealnie do Ciebie pasuje - wyślij nam swoją aplikację!

Zadania:

  • Kontrola kosztów i cashflow
  • Obsługa wierzytelności
  • Przygotowanie i nadzór nad poprawnością dokumentacji finansowej, w tym umów między podmiotami w grupie kapitałowej we współpracy z działem prawnym
  • Miesięczna kontrola i analiza wykonania budżetu
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc
  • Ścisła współpraca z działem księgowości i innymi kluczowymi działami firmy oraz spółkami grupy kapitałowej

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w dziale finansowym
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Budżet szkoleniowy
  • Sprzęt do wyboru
  • Dowolna forma współpracy
  • Praca zdalna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne