Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.

Roberta de Plelo 6

Przeróbka

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki,

  • Przygotowywanie analiz rentowności w różnych ujęciach (miesięczne, kwartalne i roczne),

  • Przygotowywanie raportowania na potrzeby odbiorów zewnętrznych GUS, bank, inne,

  • Uczestnictwo w procesie kontroli kosztów oraz weryfikacja poprawności ujęcia kosztów i przychodów,

  • Współudział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym analiza odchyleń kosztów w stosunku do budżetu, kalkulacja rezerw, sporządzanie rachunku zysków i strat,

  • Analiza wyników oraz monitoring kluczowych wskaźników,

  • Zarządzanie i zapewnienie poprawności danych systemowych,

  • Tworzenie, wdrażanie oraz optymalizacja procedur, procesów i narzędzi finansowych,

  • Koordynacja przygotowywania oraz zarządzania budżetami, prognozami kosztowymi w obszarach usługowych i operacyjnych,

  • Przygotowywanie różnego rodzaju analiz ad-hoc,

  • Kalkulacja marży usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej oraz kontrolingu,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku 2 lata,

  • Wysokie umiejętności: analityczne, zarządzania czasem własnym, dokładność, pracy w zespole, ustalania priorytetów oraz skrupulatność,

  • Biegła znajomość Excela i bardzo dobra PowerPointa,

  • Dyspozycyjność w kluczowych dla zamknięcia budżetu okresach,

  • Dociekliwość w działaniu i poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, dowolna forma współpracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • udział w ciekawych projektach oraz pracę ze specjalistami,

  • pakiety socjalne i benefity

O nas

Port Gdański Eksploatacja S.A. jest portową Spółką operatorską świadczącą usługi w zakresie przeładunków towaru w obrocie międzynarodowym, pomiędzy morskimi i śródlądowymi (statek, barka), a lądowymi środkami transportu (samochody, wagony). Jesteśmy największym i najbardziej uniwersalnym operatorem przeładunkowym w polskich portach morskich. Kompleksowo obsługujemy ładunki - przeładunek, składowanie. Działamy na przecięciu głównych szlaków europejskich.