Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu i Analiz

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie cyklicznych analiz/raportów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem

  • estymacja krótko i długoterminowych wyników operacyjnych i finansowych

  • raportowanie wyników sprzedaży/produkcji wraz z analizą rentowności grup produktowych

  • analizy kosztów produkcji/wytworzenia oraz analiz przyczyn odchyleń od cen ewidencyjnych

  • analizy stanów magazynowych i wskaźników rotacji zapasów (wyroby gotowe, półprodukty, materiały)

  • przygotowywanie analiz opłacalności oraz oceny planowanych inwestycji/projektów

  • przygotowywanie prognoz i estymacji przychodów, kosztów i wyników operacyjnych zarówno dla całej firmy, jak i dla poszczególnych jednostek biznesowych

  • udział w procesie przygotowywania budżetów oraz monitorowanie wykonania budżetu wraz z analizą odchyleń

  • udział w rozwoju modelu rachunkowości zarządczej i procesu raportowania zarządczego

  • prezentowanie analiz i wyników operacyjnych/finansowych kadrze kierowniczej

  • wsparcie procesu opracowywania nowych i modyfikacji istniejących narzędzi służących do analiz i raportowania

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze controllingu (pożądane doświadczenie z firmy produkcyjnej)

  • wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość)

  • znajomości zasad rachunkowości zarządczej i budżetowania

  • biegłość w posługiwaniu się MS Excel

  • doskonałe umiejętności analityczne

  • umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość narzędzi BI, PowerQuery, PowerPivot

To oferujemy

  • niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja)

  • pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy

  • bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem

  • możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli potrafisz zamieniać informacje z wielu źródeł w wysokiej jakości informację zarządczą, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analizy/syntezy danych oraz tworzysz kompleksowe narzędzia do raportowania – to ta praca jest dla Ciebie!