Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu i Analiz

Odyssey Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza działalności poszczególnych linii biznesowych pod względem kosztów, przychodów, rentowności, wskaźników
  • Wsparcie procesu sporządzania raportów i analiz w oparciu o dane finansowe i ilościowe zawarte w systemach IT
  • Współpraca z Działem Księgowości, Kadrą Kierowniczą i innymi pracownikami firmy
  • Udział w optymalizacji procesów wewnętrznych, doskonalenie narzędzi systemowych controllingu i raportowania
  • Wsparcie procesów przygotowania budżetów zgodnie z polityką firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Rozumienie zagadnień technicznych, łatwość opanowywania nowych narzędzi
  • Znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość Excel

Mile widziane

  • Znajomość SQL
  • Umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Comarch ERP Optima)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Przyjazne warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • Dodatkowe benefity – możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, do programu Multisport i ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Odyssey Sp. z o.o.

Firma Odyssey jest obecna na rynku motoryzacyjnym od 20 lat, obecnie jako autoryzowany dealer multibrandowy Nissan, Mazda, Kia, Fiat oraz Fiat Professional. Swoje dealerstwa prowadzi w Warszawie, Pruszkowie, Częstochowie, Lublinie i Kielcach. Dzięki prężnej i dynamicznej pracy oraz ciągłemu rozwojowi, firma od początku swojej działalności plasuje się w czołówce najlepszych wyników sprzedażowych w Polsce.

Dodatkowe informacje

Więcej o nas na stronie: www.odyssey-dealer-group.pl

Specjalista ds. Controllingu i Analiz, mazowieckie