Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu i Księgowości

GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o.O firmie

  • Lwówek Śląski

    Lwówek Śląski, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,

  • przygotowanie dokumentów do sporządzanie deklaracji JPK oraz VAT UE

  • przygotowywanie dla Zarządu Spółki analiz i raportów w programie Excel w zakresie przychodów, kosztów,

  • bieżąca kontrola realizowanych kontraktów oraz współpraca z kontrahentami w zakresie udzielanych gwarancji,

  • ścisła współpraca z działem księgowości i biurem prawnym

  • sporządzanie raportów NBP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z finansami, ekonomią,

  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • doświadczenie w księgowości lub controllingu,

  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • doskonała organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • j. niemiecki lub angielski – to dodatkowy atut.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie+ nagrody oraz świadczenia socjalne: talony na święta, paczki dla dzieci, itp.),

  • cenne doświadczenie zawodowe w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • wsparcie kierownika działu w codziennych zadaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do Pracowniczych Planów Kapitałowych,

  • pracę w stabilnych godzinach (7.00-15.00),

  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o.

Budowanie z prefabrykowanych elementów systemowych jest podstawą naszego sukcesu. Wykazujemy się wyjątkowymi kompetencjami — od projektowania do usług na rzecz gotowej nieruchomości. Kierujemy się przy tym korzyściami dla klienta. Gwarantujemy zachowanie wymaganej jakości przy jednoczesnej ekonomiczności, szybkości i wydajności energetycznej. Dzięki ciągłym innowacjom wyprzedzamy trendy rynkowe.

Na rynku polskim i zagranicznym istniejemy od 1990r. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. oraz w Toruniu. Od roku 2017 należymy do niemieckiej grupy GOLDBECK, która dziś zatrudnia blisko 8000 pracowników w całej Europie.

W firmie GOLDBECK pracują osoby, które myślą w sposób przedsiębiorczy i chcą dokonywać wyjątkowych osiągnięć. Ich gotowość do angażowania się w sprawy przedsiębiorstwa oraz życia zgodnego z naszymi wartościami stanowi o naszej sile. Jeśli uważasz, że to szansa dla Ciebie, zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij swoje aplikacje.

Do naszego działu w Rakowicach Małych obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU I KSIĘGOWOŚCI.

Przewiń do profilu firmy