Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu i raportowania

Morele.net Sp. z o.o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Działu Controllingu na stanowisko:
Specjalista ds. controllingu
i raportowania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowywanie modeli finansowych na potrzeby wewnętrzne
    i zewnętrzne
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kalkulacja rezerw i aktywów finansowych wymaganych przez przyjętą politykę rachunkowości
  • analiza wskaźników finansowych (KPI)
  • przygotowywanie sprawozdań zarządczych i  finansowych
  • udział w tworzeniu budżetu spółki
  • kontrola realizacji planów i analiza odchyleń
  • kontrola zgodności wyników księgowych z zarządczymi
  • współpraca z biegłym rewidentem oraz instytucjami finansowymi

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami BI oraz ERP
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • umiejętność przygotowywania pełnych sprawozdań finansowych
    i zarządczych
  • umiejętność sporządzania rachunku przepływów pieniężnych
    i planowania przepływów
  • umiejętność przygotowywania prognoz i modeli finansowych
  • bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości, w tym MSSF
  • zaawansowana znajomość Excela i pakietu Office (mile widziana znajomość Google Docs)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

W ZAMIAN ZA TWOJĄ PRACĘ MOŻEMY
CI ZAOFEROWAĆ:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce
  • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w polskiej branży e-commerce
  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
  • umowę o pracę i wynagrodzenie (podstawa + premia) adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

Brzmi ciekawie? Aplikuj i daj się poznać! Z chęcią opowiemy więcej o firmie i oferowanym stanowisku.

Ogłoszenie archiwalne