Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już ponad 143 sklepy.

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Controllingu i Rachunkowości poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. Controllingu.

Twoje zadania

  • Zarządzanie procesem raportowania danych (w tym: pozyskiwanie danych z różnych źródeł, sporządzanie raportów operacyjnych na potrzeby Spółki Regionalnej i Centrali).
  • Współpraca z działem zakupów w zakresie analizy rentowności (obrót, marża) poszczególnych grup towarowych i artykułów.
  • Przygotowywanie analiz, trendów oraz komentarzy i rekomendacji działań dla działu zakupów.
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności, identyfikowanie odchyleń i proponowanie działań korygujących.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, procesów i procedur w zakresie controllingu towarowego.
  • Wsparcie w procesie tworzenia rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego.

Nasze oczekiwania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze Controllingu lub Rachunkowości Zarządczej.
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne).
  • Doświadczenie w usprawnianiu i/lub budowaniu narzędzi controllingowych.
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel (obsługa Power Pivot, Power Query, Power BI, lub SQL będzie stanowić dodatkowy atut).
  • Umiejętności analityczne, inicjatywa i proaktywność w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Pracę w Centrali firmy w Katowicach przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Pakiet sportowy
  • Przyjazna atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Decyzja o zatrudnieniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy