Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. controllingu

American Heart of Poland S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w sporządzaniu raportowań zarządczych w ramach grupy kapitałowej

  • uczestniczenie w procesie budżetowania grupy kapitałowej

  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń przychodów oraz kosztów oddziałów w ramach grupy kapitałowej

  • analiza wyników oddziałów w ramach grupy kapitałowej

  • tworzenie analiz ad-hoc w zakresie rentowności produktów grupy kapitałowej

  • analiza odchyleń danych rzeczywistych oraz dostarczanie rekomendacji dla osób decyzyjnych w ramach grupy kapitałowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • praktyczna znajomość programu Excel

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży medycznej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet benefitów

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Przewiń do profilu firmy