Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. controllingu

American Heart of Poland S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w sporządzaniu raportowań zarządczych w ramach grupy kapitałowej
  • uczestniczenie w procesie budżetowania grupy kapitałowej
  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń przychodów oraz kosztów oddziałów w ramach grupy kapitałowej
  • analiza wyników oddziałów w ramach grupy kapitałowej
  • tworzenie analiz ad-hoc w zakresie rentowności produktów grupy kapitałowej
  • analiza odchyleń danych rzeczywistych oraz dostarczanie rekomendacji dla osób decyzyjnych w ramach grupy kapitałowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • praktyczna znajomość programu Excel

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży medycznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów

American Heart of Poland S.A.

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Specjalista ds. controllingu, Katowice