Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

P2 TRADING Sp. z o. o.O firmie

P2 TRADING Sp. z o. o.

Generała Józefa Longina Sowińskiego 46

Katowice

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Czynny udział w tworzeniu budżetów i innych planów finansowych;
  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz na potrzeby Zarządu;
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, procesów i procedur w zakresie controllingu;
  • Weryfikacja dokumentów i zatwierdzanie kosztów;
  • Analiza odchyleń (Budżet vs Wykonanie);
  • Sporządzanie cyklicznych raportów (raport sprzedażowy, analiza marży);
  • Czynny udział w prowadzeniu gospodarki magazynowej;
  • Sporządzanie kalkulacji kosztów wyrobów sprzedanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów (lub pokrewne);
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2);
  • Znajomość budowy sprawozdań finansowych oraz zapisów UoR;
  • Samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne;
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy);
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne