Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

SHL PRODUCTION SP. Z O.O.O firmie

SHL PRODUCTION SP. Z O.O.

Zagnańska 27

Kielce

Naszym głównym zadaniem jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań wszystkich Klientów oraz zapewnienie, że znak firmowy stanowi symbol jakości, zaufania i satysfakcji.

Zadania:

  • Współtworzenie budżetu i kontrola jego realizacji, analiza odchyleń,
  • Przygotowywanie planów i prognoz,
  • Obliczanie wskaźników finansowych (efektywność projektów, inwestycji),
  • Kalkulacja i kontrola kosztów produkcyjnych,
  • Plany optymalizacji kosztowych,
  • Opracowywanie oraz interpretacja sprawozdań finansowych, analiza i interpretacja wyników, porównywanie planu z wykonaniem,
  • Sprawozdawczość na zewnątrz Spółki (banki, NBP, GUS),
  • Sporządzanie analiz oraz raportów wewnętrznych na potrzeby Zarządu oraz Grupy,
  • Obsługa audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Podległość służbowa: Dyrektor Finansowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi, bazami danych,
  • Znajomość systemów klasy ERP - znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i świadomości biznesowej,
  • Samodzielność, dokładność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, pomysłowość, inicjatywa i zaangażowanie.
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowym / kontrolingu w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • szkolenia i wsparcie.

CV w jęz. polskim i angielskim oraz krótki opis dotychczasowej kariery prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SHL Production Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji do 6 miesięcy od dnia złożenia CV.

Ogłoszenie archiwalne