Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu / Kontroler Finansowy

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych;

  • Aktywny udział w procesie budżetowania i planowania oraz analizy ich wykonania;

  • Tworzenie kalkulacji istniejących oraz nowych produktów oraz analiz odchyleń;

  • Uczestnictwo w ocenie projektów inwestycyjnych;

  • Analiza i kontrola kosztów oraz wsparcie w zakresie ich optymalizacji;

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku;

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego oraz danych dla audytorów;

  • Ścisła współpraca z innymi działami;

  • Wsparcie w tworzeniu i rozwoju procesów oraz narzędzi controllingowych;

  • Raportowanie do Grupy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewne;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej;

  • Biegła znajomość Excel;

  • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne;

  • Samodzielność i skuteczność w zakresie realizacji powierzonych zadań;

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Mile widziana znajomość SAP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w nowej, miedzynarodowej firmie;

  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy;

  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield.

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudnia blisko 4800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenie 60 państw.

Jako specjalista w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, interfejsów HMI oraz systemów RFID oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu.

W marcu 2020 uruchomiony został nowy Zakład Produkcyjny w Lublinie. Docelowo zatrudnienie w Firmie znajdzie 250 osób.

Przewiń do profilu firmy