Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Jugowicka 10C

Kraków

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/
Specjalista ds. controllinguNumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Współpraca w przygotowywaniu budżetów (rocznych, forecast-u, planów wieloletnich) oraz monitorowanie ich realizacji i analiza odchyleń.
  • Rozliczanie i kontrolowanie kosztów produkcji wg kosztów rzeczywistych.
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych, w tym m.in.: analizy rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • Opracowanie koncepcji i rozwój narzędzi do wspomagania planowania finansowego i dokonywania analiz produkcyjnych.
  • Przygotowywanie okresowych raportów zarządczych dla kierownictwa Firmy.
  • Opracowywanie i monitorowanie KPI.
  • Współpraca z wyznaczonymi osobami z poszczególnych działów/spółek przy realizacji bieżących zadań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse, controlling).
  • Min. 4 – letnie doświadczenie w dziale controllingu (mile widziane w firmie produkcyjnej).
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem budżetów oraz kontrolą ich realizacji,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel i narzędzi BI.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu modeli i narzędzi w MS Excel do analizy danych biznesowych sprzedaży, marż, rentowności.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • program Farmona Przyjazna Rodzinie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • szkolenia oraz kurs językowy
  • wyjazdy / wyjścia integracyjne
  • zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji
  • bezpłatny parking
  • i wiele więcej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne