Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Geo Grupa Deweloperska
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym kapitałem i 30-letnim doświadczeniem, poszukuje kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych wraz z ich interpretacją (wynik spółki, płynność finansowa, wydatki inwestycyjne, struktura kosztów, odchylenia wyników w stosunku
    do prognoz, analiza marż i rentowności produktów i usług),
  • przygotowywanie kalkulacji cen produktów i usług,
  • udział w przygotowywaniu planów finansowych krótko- i długoterminowych,
  • kontakty zewnętrzne celem uzyskania finansowania i obsługi finansowania oraz sprawozdawczość z tym związana,
  • wycena kosztów funkcjonowania spółki,
  • wykonywanie biznes planów,
  • współudział w tworzeniu corocznych planów budżetowych,
  • monitoring wykonania budżetów w różnych obszarach zarządczych oraz analiza odchyleń od budżetów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w obszarze finansów lub księgowości,
  • Praktycznej wiedzy na temat analizy umów o kredytowych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi,
  • Umiejętność analizy, wyciągania wniosków oraz przygotowywania rekomendacji,
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Elastyczne godziny pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk Aplikuj

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. – Dz.U. z 2016 r., poz. 922):
  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez Geo, Mieszkanie i Dom sp. z o.o. w Krakowie jako administratora danych osobowych, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu, w tym na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych;
  • wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom powiązanym z Geo, Mieszkanie i Dom sp. z o.o. kapitałowo, organizacyjnie lub osobowo do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez te podmioty obecnie lub w przyszłości;
  • oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne