Oferta pracy

Specjalista ds. controllingu

Schumacher Packaging Sp. z o.oO firmie

Schumacher Packaging Sp. z o.o

Wrocławska 66

Krępice (pow. średzki)

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej.
Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista
ds. controllingu

Główne zadania:

  • sporządzanie analiz i raportów ekonomiczno-finansowych dla celów zarządczych i strategicznych
  • współpraca przy tworzeniu rocznego budżetu, prognoz oraz analiza ich odchyleń
  • tworzenie i rozwój narzędzi do analizy i raportowania
  • weryfikacja poprawności danych i zapisów księgowych, nadzór nad adekwatnością i integralnością finansowych dużych baz danych
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych ad-hoc
  • współpraca z innymi działami

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki związane z ekonomią/finansami
  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w obszarze controllingu
  • średniozaawansowanej znajomości MS Office szczególnie MS Excel – praca na dużych zestawach danych
  • znajomości języka niemieckiego umożliwiająca swobodny kontakt z centralą w Niemczech
  • umiejętności analitycznych i logicznego myślenia
  • komunikatywności, samodzielności i dobrej organizacji pracy, otwartości na nowe zadania i odpowiedzialności w ich realizacji

Mile widziane:

  • znajomość Excel VBA

Oferujemy:

  • umowę o pracę od samego początku
  • program szkoleń, kursy językowe
  • karta multisport
  • bilety do kina
  • upominki jubuleuszowe i okazjonalne
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
CV z nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy