Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu

  • Krotoszyn, Zduny, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.04.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BM Kobylin sp. z o.o.

    Działając na polskim rynku od roku 2006, firma BM Kobylin Sp. z o.o.
    troszczy się o to, by jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb Klientów.

    W pierwszych latach naszej działalności koncentrowaliśmy się na handlu węglem kamiennym oraz na skupie żywca wołowego. W tym okresie zbudowaliśmy sieć sprzedaży detalicznej węgla kamiennego w szerokim asortymencie, opartej na umowach franczyzy z wybranymi punktami sprzedaży opału. W chwili obecnej w sieci funkcjonuje 150 składów węgla usytuowanych w zachodniej części kraju, w tym 15 składów będących własnością Spółki.

    W związku z dynamicznym rozwojem firma BM Kobylin zatrudni specjalistę ds. controllingu.

    Miejsce pracy: Krotoszyn (okolice), Zduny
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie analiz i prognoz finansowych oraz raportów w tym: analiza przychodów, rentowności, struktury kosztów, opłacalności inwestycji, ocena efektywności,
    • bieżąca kontrola oraz interpretacja uzyskiwanych wyników,
    • analiza rachunku zysków i strat, bilansu,
    • kontrola wykonania budżetu przez poszczególne działy, raportowanie, analiza odchyleń,
    • przygotowanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu,
    • dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji,
    • współpraca z pracownikami innych działów,
    • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów biznesowych.
    • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym: finanse, rachunkowość, księgowość, controlling,
    • wiedza z zakresu controllingu, rachunku kosztów oraz rachunkowości zarządczej,
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel,
    • samodzielność,
    • dobra organizacja pracy,
    • wysokie zdolności komunikacyjne.
    • umowę o pracę,
    • odpowiednie wynagrodzenie,
    • pracę w młodym, stabilnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BM Kobylin sp. z o.o. z siedzibą w Zdunach."