Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

UNITOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Andrzeja Struga 61

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące monitorowanie wyników spółki i analiza KPI

  • Aktywny udział w procesie zamykania miesiąca

  • Weryfikowanie zapisów księgowych i dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej

  • Sporządzanie raportów dla kierownictwa firmy

  • Analiza rentowności produktów, klientów i kanałów dystrybucji

  • Kalkulacje kosztów wytworzenia

  • Przygotowywanie budżetu, forecast i analiza odchyleń

  • Współpraca ze wszystkimi działami w Spółce

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenia w obszarze księgowości, kontrolingu, finansów, analiz

  • Zaawansowana obsługa Excel ( m.in power query)

  • Rozwinięte umiejętności analizy i formułowania wniosków oraz rekomendacji

  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia lub rachunkowość)

  • Znajomość zagadnień rachunkowych i finansowych

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z firmą produkcyjną

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Umowa o pracę (lub inna dogodna forma zatrudnienia)

  • Realne możliwości podnoszenia kompetencji

  • Wyzwania związane z rozwojem firmy

  • Praca w środowisku nastawionym na ludzi i rozwój

  • Programy motywacyjne: Polecenia Pracownicze, Pomysły Racjonalizatorskie

  • ZFŚS, ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki w Sklepie Firmowym

  • Parking dla Pracowników firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • Program zgłaszanie pomysłów racjonalizatorskich

UNITOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, UNITOP sp. z o.o. to firma z ponad 75-letnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Jest jednym z największych producentów chałwy i sezamków w Polsce, a także jednym z największych producentów i eksporterów sezamków w Europie. Tak się u nas pracuje,

Przewiń do profilu firmy