Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

MolttonO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Specjalista ds. ControllinguNumer ref.: Miejsce pracy: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów controllingowych,
  • Współudział w zamknięciu miesiąca, procesie budżetowania i prognozowaniu,
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu dotyczących rentowność sprzedaży poszczególnych grup produktów, klientów, sprzedawców,
  • Analiza pozycji rynkowej oraz konkurencji w danym segmencie rynkowym,
  • Analiza kosztów wytworzenia produktów, kosztów stałych obszaru oraz ich porównywanie pomiędzy zakładami produkcyjnymi,
  • Przygotowywania analiz i zestawień dla Zarządu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne