Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k

  • Międzychód

    Międzychód, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie poprawności dokumentów

  • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów firmy

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z naszymi partnerami biznesowymi

  • Tworzenie raportów ze swoich działań.

Nasze wymagania

  • Co najmniej średnie wykształcenie

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Zdolność pracy indywidualnej jak i zespołowej

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy od 8:00 do 16:00, ponieważ ważne jest dla nas zachowanie balansu między życiem zawodowym a prywatnym

  • Szkolenie, które umożliwi pracę na tym stanowisku

  • Wsparcie doświadczonych współpracowników

  • Pracę z ludźmi, od których bije pozytywna energia, sprawiających, że 8 h w biurze mija w zastraszająco szybkim tempie ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • inicjatywy dobroczynne

Firma ABC Czepczyński zajmuje się organizacją transportu na terenie całej Europy. To nie tylko rzetelny partner biznesowy, ale też, a może przede wszystkim, pracodawca, który ceni ludzi i daje im możliwość rozwinięcia skrzydeł w branży, która jest przyszłościowa i otwiera drzwi do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy