Specjalista ds. controllingu

  • Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.

    Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

    Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna w Mikołowie

    poszukują kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mikołów

    Opis stanowiska:

    • bieżący monitoring oraz analiza wyników
    • bieżąca kontrola kosztów
    • kalkulacja kosztów produktów i inwestycji, analiza ich rentowności
    • analiza finansowa nowych projektów
    • przygotowanie raportów, budżetów, prognoz, analiz

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, controlling)
    • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność tworzenia i rozliczania budżetów
    • umiejętność sporządzania analiz i prognoz ekonomicznych, finansowych, statystycznych oraz raportów
    • biegła obsługa MS Office, szczególnie MS Excel
    • duża odpowiedzialność, samodzielność i sumienność

    Oferujemy:

    • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku do aplikowania.

    Zakłady Mechaniczne ”WIROMET” S. A.
    43-190 Mikołów, ul. Wyzwolenia 27
    Sekcja Kadr : +48 (32) 32 40 726

    www.wiromet.com.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.

    Do CV należy dodać klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna, ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Jednocześnie, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna, ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.