Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu / Młodszy Analityk Finansowy

SmayO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • monitoring należności przychodów, kosztów oraz wyników spółki,
  • wdrożenie do przygotowywania prognoz oraz strategii działania firmy,
  • kontrola realizacji budżetu rocznego, kwartalnego i miesięcznego,
  • realizacja procesów związanych z obsługą ubezpieczeniową i leasingową firmy,
  • wsparcie analityczne działu księgowego,
  • ocena sytuacji finansowej i dyscypliny płatniczej dotychczasowych i potencjalnych Klientów,
  • controlling finansowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (z obszaru m.in.: ekonomii, rachunkowości czy finansów),
  • doświadczenie zawodowe w obszarach finansowych/kontroli należności,
  • dobra znajomość MS Excel (znajomość funkcji tabele przestawne oraz makra),
  • samodzielność oraz duża odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • komunikatywność oraz dokładność.

Mile widziane

  • znajomość programów UKE lub Hermes (mile widziane, ale nie konieczne!),
  • umiejętność twórczego myślenia na podstawie liczb.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • atrakcyjną współpracę na podstawie umowy o pracę / B2B,
  • pracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),
  • elastyczny czas pracy z możliwością pracy w formie zdalnej,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • dofinansowanie do posiłków w ramach firmowej kantyny,
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem,
  • szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie specjalistów,
  • pracę w każdy piątek do 13:30.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • strefa relaksu
  • jeden krótszy dzień pracy
  • darmowy kurs języka angielskiego
  • dojazd do pracy SMAYobusem
  • dofinansowanie do posiłków

Specjalista ds. Controllingu / Młodszy Analityk Finansowy, Kraków