Oferta pracy

Specjalista ds. controllingu

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie rocznych planów/ prognoz finansowych

  • Kontrola realizacji planów/ prognoz finansowych wraz z analizą odchyleń

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki

  • Analiza rentowności przedsięwzięć inwestycyjnych

  • Analiza rentowności sprzedaży

  • Nadzór nad kosztami realizacji wewnętrznych projektów spółki i ich rozliczeniem

  • Uczestniczenie w okresowym raportowaniu do Zarządu oraz spółki matki według określonych standardów grupy kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w Dziale Controlling-u

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel – warunek konieczny

  • Znajomość SAP (FI/CO)

  • Ponadprzeciętne zdolności analityczne

  • Wiedza teoretyczna z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jeśli chcesz się rozwijać, to znajdziesz tu możliwości rozwoju w różnych obszarach. Cenimy specjalistów produkcyjnych, oferując dobrze płatną i stabilną pracę w bezpiecznych warunkach. Posiadamy system premiowy i bogaty zestaw benefitów pozapłacowych.

Przewiń do profilu firmy