Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. controllingu - obszar produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dostawcą nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzimy w skład międzynarodowej Grupy WAGO z siedzibą w Niemczech. Nazwa WAGO jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności. Na polskim rynku WAGO jest obecne od 25 lat.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • udział w procesach optymalizujących koszty na produkcji;
    • tworzenie stawek kalkulacyjnych;
    • controlling produkcyjny;
    • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa i innych działów;
    • współpraca z innymi działami w WAGO.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, controlling);
    • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • znajomość zagadnień z controllingu produkcyjnego;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
    • mile widziana znajomość SAP, moduł controllingowy;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego;
    • sumienność, odpowiedzialność oraz umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • stabilną i ciekawą pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
    • dedykowane szkolenia i naukę języków

    List motywacyjny, CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    lub
    WAGO ELWAG SP. Z O.O.
    ul. Piękna 58a
    50-506 Wrocław

    Z dopiskiem:

    Specjalista ds. controllingu

    Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

    opis