Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu Operacyjnego

  • Gniezno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Siedziba zakładu: Gniezno

    KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

    Zadania:

    • Kontrola przebiegu realizacji budżetu rocznego firmy w zakresie kosztów
    • Współudział w sporządzaniu miesięcznych raportów odchyleń w poszczególnych obszarach, zgodnie z harmonogramem zamknięć miesięcznych
    • Analiza kluczowych wskaźników produkcyjnych (KPI)
    • Kontrola funkcjonujących w firmie procedur i procesów, w tym procesów produkcyjnych, pod kątem efektywności ekonomicznej
    • Kształtowanie i koordynowanie procesu planowania i kontroli w celu stałej poprawy efektywności kosztowej firmy

     Twój profil:

    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne/ techniczne)
    • bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego (min. B2)
    • doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w sektorze automotive mile widziane
    • biegła znajomość środowiska MS OFFICE w szczególności arkusza kalkulacyjnego excel oraz programu SAP
    • znajomość zasad analizy ekonomicznej
    • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
    • Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji bezpośrednio u Pauliny Krysin lub za pomocą Aplikuj
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    1. Administratorem danych osobowych Pani/Pana danych osobowych jest Adres: KIRCHHOFF Polska sp.  z o.o. ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec o/ Gniezno ul. Hipolita Cegielskiego 14, 62-200 Gniezno  tel. 61 449 15 00 , email: gniezno.pl@kirchhoff-automotive.com.
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji.
    3. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
    opisopis