Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

SOKOŁÓW S.A.

  • Dworcowa 8A, Osie (pow. świecki)
    Osie (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Dworcowa 8A

Osie (pow. świecki)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące dokonywanie działań kontrolnych przy wykorzystaniu modułu CO w systemie SAP oraz innych systemach informatycznych wykorzystywanych w spółce;

  • przygotowywanie analiz kosztów i innych analiz służących do oceny działania efektywności firmy, na potrzeby działów wewnętrznych firmy i Zarządu spółki;

  • kontrola i analiza wykonywania założonych KPI;

  • kontrola i rozliczanie kosztów produkcji podstawowej, oraz innych obszarów działalności firmy;

  • kontrola i rozliczanie odchyleń produkcyjnych;

  • kontrola kompletności dokonanych księgowań kosztów oraz księgowań w ujęciu controllingowym;

  • poprawiane błędów ujawnionych w procesie analityczno- kontrolnym;

  • monitorowanie o odchyleniach i błędach uwidocznionych podczas działań kontrolnych;

  • optymalizacja procesów kontrolnych i analitycznych - tworzenie wzorów automatycznych raportów zarządczych z różnych sfer działalności spółki;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, informatyka)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym (warunek konieczny)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego, a także udział w realizacji ciekawych projektów

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne