Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Controllingu

Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich "OSIECZNICA" Sp. z o.o.O firmie

Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich "OSIECZNICA" Sp. z o.o.

Piaskowa 7

Osiecznica (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i raportowanie wyników Spółki dla celów zarządczych,

  • współpraca przy rozwoju narzędzi kontroli finansowej i raportowych,

  • kontrola rentowności sprzedaży na poziomie klienta i produktu

  • kontrola rentowności projektów inwestycyjnych

  • przygotowanie rekomendacji dotyczących efektywnego wsparcia sprzedaży

  • udział w przygotowaniu budżetu i analiza odchyleń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale controllingu w zakładzie produkcyjnym

  • doświadczenie w SAP optymalnie w module CO/COPA

  • mile widziane doświadczenie w analizie projektów inwestycyjnych

  • znajomość MS Office (Excel, Access)

  • zdolności analityczne i komunikatywność

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • dyspozycyjność (gotowość do podróży) oraz posiadanie prawa jazdy

To oferujemy

Z naszymi pracownikami wiążemy się na wiele lat oferując stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy. Na tym stanowisku możesz liczyć na samodzielne i odpowiedzialne zadania oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • 13 i 14 wynagrodzenie w roku

Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich „Osiecznica” Sp. z o.o. należy do uznanej na rynku europejskim grupy Quarzwerke GmbH. Specjalizujemy się w wydobyciu i produkcji surowców mineralnych na potrzeby przemysłu szklarskiego, ceramicznego, odlewnictwa, tworzyw sztucznych i budownictwa. Polskie Zakłady Grupy należą do czołówki dostawców surowców mineralnych.

Przewiń do profilu firmy