Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

Synthos SAO firmie

  • Chemików 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Synthos SA

Chemików 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów controllingowych w obszarze raportowania kosztów stałych (OPEX) i wydatków inwestycyjnych (CAPEX)

  • współudział w księgowym zamknięciu miesiąca i przygotowaniu raportów zarządczych

  • pogłębiona analiza wydatków w zakresie remontów i utrzymania ruchu

  • uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania,

  • przygotowywanie innego rodzaju analiz i zestawień dostarczających informacji zarządczych

  • rozwijanie narzędzi controllingowych zmierzających do automatyzacji procesu raportowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (controlling, finanse, rachunkowość, zarządzanie produkcją)

  • 1-2 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym lub analogicznym stanowisku

  • znajomość zagadnień z rachunkowości zarządczej i analizy finansowej

  • znajomość rachunkowości finansowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji

  • pracowitość i zaangażowanie

  • otwartość i elastyczność

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • uprzejmość i wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • system premiowy na wybranych stanowiskach

  • elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00)

  • możliwość pracy zdalnej

  • kursy, szkolenia, e-learning

  • świadczenia w ramach ZFŚS

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Zaproszenie na rozmowę

3

I spotkanie: HR + bezpośredni przełożony

4

II spotkanie: menedżer danego obszaru

5

Informacja zwrotna

Synthos SA

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3200 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Kraków, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja), Breda (Holandia).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy