Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu Personalnego

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
    w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców
    personalnych.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    - Analizowanie wskaźników związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz diagnozowanie i raportowanie odchyleń;
    - Pozyskiwanie danych dotyczących potrzeb z poszczególnych komórek organizacyjnych Pracodawcy oraz udział w opracowywaniu na ich podstawie prognoz oraz krótko i długookresowych planów zatrudnienia i kosztów pracy;
    - Udział w przeprowadzaniu analiz związanych z planowaniem budżetu kosztów pracy w oparciu o plany zatrudnienia;
    - Monitorowanie poziomu realizacji planu zatrudnienia i budżetu kosztów pracy oraz diagnozowanie i raportowanie odchyleń;
    - Pozyskiwanie danych, w tym danych rynkowych, dotyczących praktyk płacowych w celu przygotowania niezbędnych analiz;
    - Udział w przeprowadzaniu analiz demograficznych oraz opracowywanie wniosków pod kątem zapewniania ciągłości kluczowych kompetencji w Spółce;
    - Realizowanie zadań wynikających z porozumienia płacowego;
    - Przygotowywanie informacji z zakresu wynagradzania;
    - Udział w opracowywaniu oraz aktualizowaniu dokumentacji wewnętrznej z zakresu wynagrodzeń;
    - Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki;

    Wymagania:

    - Wyższe ekonomiczne;
    - 1 rok doświadczenia w obszarze wynagrodzeniowym lub controllingowym;
    - Dobra znajomość zasad planowania kosztów personalnych (prognozy, raportowanie);
    - Znajomość prawa pracy;
    - Dobra znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych;
    - Znajomość rynku wynagrodzeń i trendów nim rządzących;
    - Umiejętność tworzenia rozwiązań w systemach wynagrodzeń i systemach motywacji finansowej i pozafinansowej;
    - Prawo jazdy kat. B;
    - Dobra znajomość programów: MS Word i MS Power Point ;
    - Bardzo dobra znajomość MS Excel;
    - Dobra organizacja pracy;
    - Wysokie zdolności analityczne;
    - Umiejętność zarządzania informacją;
    - Dokładność i rzetelność.

    Mile widziane:

    - 2 lata doświadczenia w obszarze wynagrodzeniowym lub controllingowym

    Warunki zatrudnienia:

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    - stałe wynagrodzenie;

    - pracę w renomowanej firmie;

    - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."