Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Controllingu

Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o.O firmie

Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o.

Piotrowo Pierwsze (pow. kościański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania
  • Przygotowanie i komentarz co miesięcznych raportów wyników
  • Analiza i kontrola kosztów produkcji
  • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych
  • Wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa
  • Współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami operacyjnymi spółki
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych spółki

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa lub pokrewny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • Chęć pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Duże zdolności analityczne
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

To oferujemy

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej grupy kapitałowej;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku;
  • Udział w pionierskich projektach technologicznych w polskim rolnictwie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

Grupa Top Farms będąca częścią międzynarodowej Grupy Spearhead, która jest wiodącą, zintegrowaną pionowo organizacją rolno-spożywczą działająca w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii.

Działamy w atrakcyjnym i rozwojowym sektorze gospodarki.

Dzięki naszej skali, zasięgowi geograficznemu i umiejętnościom staliśmy się dostawcą pierwszego wyboru produkującym i dostarczającym produkty rolne, spełniające wysokie standardy dla wielu międzynarodowych producentów i przetwórców żywności oraz sieci handlowych. Bezpieczeństwo pochodzenia naszych produktów i dbałość o środowisko jest naszym priorytetem.

W Polsce, w 2012 r. rozpoczęliśmy wdrażanie działań zmierzających do poprawy jakości gleby, a tym samym jakości produktów i redukcji negatywnego wpływu na środowisko. Działania te określamy w Top Farms jako „Biologizację”. Nazwa stosowana dla tego typu praktyk to również rolnictwo regeneracyjne.

Efektem działań biologizacyjnych oprócz poprawy jakości plonów, redukcji użycia środków chemicznych, poprawy jakości gleby, jest zwiększenie zawartości węgla w glebie, co oznacza znaczną redukcję emisji CO2 na przestrzeni lat.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Gwarantujemy wpływ na rozwój systemów biznesowych jednej z największych firm rolno-spożywczych w Polsce;
  • Dołączysz do zespołu wysoko wykwalifikowanych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w różnych obszarach (controlling, księgowość, procesy produkcyjne, raportowanie dla zarządu);
  • Czeka Cię współpraca z osobami na wysokim szczeblu organizacji – Senior/Exec Team.
  • Swoim wkładem wzmocnisz Top Farms - nowoczesnego i odpowiedzialnego producenta żywności.

Specjalista ds. Controllingu, Piotrowo Pierwsze 6, Piotrowo Pierwsze (pow. kościański)