Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

Just GYM sp. z o.o.O firmie

Just GYM sp. z o.o.

Starołęcka 42

Poznań

Just GYM to jedna z najszybciej rozwijających się sieci klubów fitness na terenie całej Polski. Naszym celem jest wspieranie klientów w łączeniu rozrywki z czerpaniem korzyści ze zdrowego stylu życia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oferujemy naszym klientom nowocześnie wyposażone kluby w atrakcyjnej cenie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby zarządu
  • udział w procesie tworzenia budżetu oraz monitoring jego realizacji
  • tworzenie prognoz oraz modeli finansowych
  • cash management
  • wsparcie pozostałych członków zespołu/działów w firmie
  • proponowanie usprawnień w procesach

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, MS Powerpoint)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność analitycznego myślenia, zdolności pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • możliwość rozwoju w różnych obszarach finansów
  • pakiet sportowy
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy