Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

Volkswagen Group PolskaO firmie

  • Krańcowa 44, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i raportowanie finansowe w obszarze kosztów IT oraz Inwestycji

  • Bieżąca kontrola wydatków oraz stopnia realizacji projektów inwestycyjnych

  • Przygotowywanie ekonomicznej oceny projektów biznesowych (EVA, NPV)

  • Aktywny udział w projektach związanych z kontrolą i optymalizacją kosztów IT

  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów operacyjnych i finansowych wraz z analizą odchyleń

  • Inicjowanie i przygotowywanie środków zaradczych minimalizujących odchylenia od docelowych wskaźników KPI

  • Współpraca z kierownikami centrów kosztowych

  • Prezentowanie i omawianie danych finansowych, wskaźników KPI oraz wniosków z przeprowadzonych analiz odchyleń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub analizy finansowej

  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Zaawansowana znajomość systemów ERP (SAP) oraz MS Office (w tym Excel, PowerPivot oraz PowerPoint)

  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za zadania oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • karty przedpłacone

  • leasing samochodowy dla pracowników

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy