Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

AQUANET S.A. O firmie

  • Dolna Wilda 126, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AQUANET S.A.

Dolna Wilda 126

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie szczegółowych raportów rzeczowo-finansowych oraz analiz ekonomicznych na wewnętrzne potrzeby Spółki;

  • aktywny udział w procesie przygotowania budżetu rocznego i okresowych prognoz

  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne budżety;

  • analiza realizacji budżetu i ustalenie przyczyn odchyleń;

  • bieżąca kontrola wydatków oraz stopnia realizacji projektów;

  • aktywny udział w projektach związanych z optymalizacją kosztów;

  • optymalizowanie narzędzi służących raportowaniu;

  • udział w sporządzaniu informacji dotyczących działalności Spółki dla Zarządu, Rady Nadzorczej i Zgromadzenia Wspólników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne kierunek: ekonomia, rachunkowość, finanse;

  • wiedza z obszaru rachunkowości zarządczej;

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub księgowości;

  • zaawansowana znajomość systemu SAP;

  • biegła obsługa programu MS Excel;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2;

  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, interpretowania wyników i wyciągania wniosków;

  • komunikatywność i inicjatywa.

To oferujemy

  • pracownicza kasa zapomogowa

  • wolontariat pracowniczy

  • turnieje sportowe

  • dofinansowanie studiów

  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego

  • programy szkoleniowe

  • rozwój zawodowy

  • profilaktyka zdrowotna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne