Oferta pracy

Specjalista ds. Controllingu

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca w SAP,

  • Kontrolingowe rozliczanie produkcji,

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń,

  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów,

  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,

  • Wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunki ekonomiczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Biegłość w poruszaniu się po arkuszach i funkcjonalnościach MS Excel oraz baz danych,

  • Zacięcie analityczne i orientacja na szczegóły,

  • Wiedza teoretyczna z obszaru rachunkowości zarządczej i finansowej oraz analizy finansowej

  • Gotowość do koordynowania kilku tematów równolegle,

  • Umiejętności komunikacyjne - współpraca z Osobami z różnych szczebli wewnątrz organizacji,

  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność w codziennym działaniu,

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP – choć chętnie Cię nauczymy

To oferujemy

  • możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

  • współpracę ze zgranym i współpracującym Zespołem,

  • zniżki na cały asortyment VOX – idealne, jeśli chcesz wyremontować, urządzić, odświeżyć swoje wnętrze,

  • dofinansowanie do dalszego rozwoju (szkoły w ramach naszej Grupy, ale nie tylko),

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i ciekawej kulturze organizacyjnej,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Przewiń do profilu firmy