Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. controllingu

MAROL Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby zarządcze spółki,

  • analiza kosztów i rentowności

  • kontrola i analiza marży na sprzedaży

  • kontrola i analiza zapasów

  • aktywny udział w procesach zamknięcia miesiąca oraz planowania,

  • przygotowanie budżetów i prognoza sprzedaży, kosztów, rachunku zysków i strat, kapitału pracującego

  • kontrola realizacji budżetu oraz analiza odchyleń,

  • przygotowywanie i prowadzenie rozliczeń z dostawcami,

  • zlecenie wystawienia faktur usługowych w systemie CDN.

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel, MS PowerPoint oraz podstawy SQL,

  • znajomość zasad i narzędzi rachunkowości finansowej i zarządczej,

  • praktyczna znajomość zasad księgowania,

  • zaangażowanie w powierzone zadania,

  • umiejętność współpracy z ludźmi,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • znajomość systemu CDN będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • swobodny dress code,

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego.

MAROL to firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami. Obecnie posiadamy własne centrum dystrybucyjne oraz 3 oddziały regionalne. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki.

Przewiń do profilu firmy