Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

Just GYM sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby zarządu

  • udział w procesie tworzenia budżetu oraz monitoring jego realizacji

  • tworzenie prognoz oraz modeli finansowych

  • cash management

  • wsparcie pozostałych członków zespołu/działów w firmie

  • proponowanie usprawnień w procesach

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • zaawansowana znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, MS Powerpoint)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • umiejętność analitycznego myślenia, zdolności pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach finansów

  • pakiet sportowy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole

Just GYM sp. z o.o.

Just GYM to jedna z najszybciej rozwijających się sieci klubów fitness na terenie całej Polski. Naszym celem jest wspieranie klientów w łączeniu rozrywki z czerpaniem korzyści ze zdrowego stylu życia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oferujemy naszym klientom nowocześnie wyposażone kluby w atrakcyjnej cenie.

Przewiń do profilu firmy