Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. controllingu

V&P Invest Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

V&P Invest Sp. z o.o.

Nehringa 10

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Akceptowanie ofert dla klientów pod względem marżowości
  • Akceptowanie kosztów, dokonywanie analizy zgodności z budżetem oraz identyfikowanie ewentualnych odchyleń
  • Przygotowywanie raportów godzinowych
  • Zakładanie projektów, uzupełnianie budżetu godzin i tworzenie zespołów projektowych w dedykowanym programie do ewidencji czasu pracy nad projektami
  • Analiza rentowności projektów, identyfikacja czynników wpływających na wyniki finansowe
  • Zamykanie miesiąca i roku oraz przygotowywanie wyników controllingowych miesięcznych i rocznych
  • Estymacja rezerw budżetowych na koniec roku
  • Wystawianie faktur sprzedażowych, proform i zaliczek zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym i działami wewnątrz spółek
  • Tworzenie i rozwój narzędzi raportowych i controllingowych spółki, optymalizacja procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 3 lata) – preferowane doświadczenie w branży usługowej
  • Umiejętność interpretacji danych finansowych, analitycznego myślenia i prezentacji wniosków w sposób zrozumiały dla różnych grup odbiorców
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Znajomość kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, metod budżetowania
  • Wnikliwość, dokładność, elastyczność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość Visual Basic będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne. Lubimy to!
  • Środowisko pracy, w którym Twój feedback jest ważny i ma realne przełożenie na usprawnianie procesów 😊 Dołącz do nas!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • bonus świąteczny

REKRUTACJA

Pierwszy etap rekrutacji prowadzimy zdalnie :) Na drugi zaprosimy Cię do biura.

V&P Invest, zastanawiasz się kim jesteśmy?:)

Już mówimy!

Jesteśmy częścią Grupy V&P - wyspecjalizowanych spółek z obszaru marketingu i wsparcia sprzedaży.

Poznaj nas bliżej i wpadnij na nasze profile w social mediach:

V&P Agencja Marketingowa, Interactive Systems, Sales Lions i Flexi.pl

V&P Invest to zespół, który wielopłaszczyznowo obsługuje pozostałe spółki w zakresie: finansów, controllingu, kadr, HR, administracji.

Jeśli czytając to ogłoszenie chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj dłużej! Wyślij swoje CV :) Czekamy na Ciebie!

Masz dodatkowe pytania? Znajdź na LinkedIn i napisz do naszej Talent Acquisition Specialist :)

Specjalista ds. controllingu, Nehringa 10, Grunwald, Poznań