Specjalista ds. Controllingu Produkcyjnego

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Złota 71, 62-800 Kalisz, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram rolowanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kalisz
    linia

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące rozliczanie zleceń produkcyjnych,
    • Tworzenie budżetów, analiza i kontrola ich wykonania, analiza odchyleń oraz przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji,
    • Sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych,
    • Udział w ocenie efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych,
    • Dbanie o prawidłowy przepływ materiałów przez produkcję,
    • Kontrolę aktualnych stanów materiałów wyjściowych na produkcji,
    • Współpracę z działem Kontroli Jakości oraz Magazynem w zakresie realizacji i rozliczania zleceń,
    • Dokonywanie zamówień i zwrotów materiałów wyjściowych,
    • Raportowanie do kierownika produkcji poszczególnych etapów realizacji planu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie,
    • Min. średnie wykształcenie,
    • Sprawne poruszanie się w Excelu,
    • Analityczny umysł, motywacja oraz chęci do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
    • Dokładność i rzetelność w wykonywanej pracy oraz dobra organizacja pracy.

    Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

    • Znasz zagadnienia związane z kalkulacją kosztów,
    • MS Office nie jest dla Ciebie tajemnicą, a z MS Excel radzisz sobie bardzo dobrze,
    • Jesteś osobą systematyczną, terminową i rzetelną, która lubi pracować zespołowo.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
    linia

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)