Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. controllingu

Kingspan Water & Energy Sp. z o. o.O firmie

Kingspan Water & Energy Sp. z o. o.

Topolowa 5

Rokietnica (pow. poznański)

Jesteśmy ekspertami i innowatorami w następujących dziedzinach: przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie magazynowania energii, oczyszczania ścieków i pozyskiwania wody deszczowej, pozyskiwania energii wiatru i słońca, oferujemy również konkurencyjne cenowo pakiety Monitoring i Service dla wszystkich dostarczanych przez nas produktów służących do zasilania domów i przedsiębiorstw na całym świecie.

Naszą misję realizujemy angażując nasze wartości, którymi są UCZCIWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ, PRACA ZESPOŁOWA & ODWAGA. Jako członek rodziny Kingspan Water & Energy będziesz wspierany we wdrażaniu tych wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym.

Dowiedz się więcej o Kingspan Water & Energy – odwiedź naszą stronę www.kingspan.com/pl/pl-pl/grupa-kingspan/kingspan-water-energy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. controllingu, miejsce pracy Rokietnica.

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów (sprzedażowych, produkcyjnych, kosztowych), analiz i sprawozdań (cyklicznych i ad hoc);
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym kalkulacja rezerw oraz kontrola i uzgadnianie zapisów i sald na kontach księgowych;
  • Udział w przygotowywaniu budżetów i prognoz finansowych oraz ich aktualizacji;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zewnętrzne (GUS);
  • Sporządzanie kalkulacji cen produktów;
  • Aktualizacja danych dostawców w systemie ERP;
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby badania sprawozdania finansowego;
  • Wsparcie pozostałych pracowników działu.

Oczekiwania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej);
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Wysoki poziom zaangażowania, samodzielność i skrupulatność;
  • Wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

  • Interesującą i ambitną pracę;
  • Umowa o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny;
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Świadczenia socjalne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rokietnicy, ul. Topolowa 5 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne