Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Controllingu

EPG Sp. z o.oO firmie

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13/15/p. 216

Sopot

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Twoje zadania:

  • tworzenie i rozwój narzędzi analitycznych i kontrolingowych
  • rozliczanie Przedstawicieli Handlowych i struktur handlowych
  • przygotowywanie analiz finansowych i statystyk na potrzeby wewnętrzne
  • sporządzanie raportów miesięcznych / kwartalnych / rocznych
  • przygotowywanie i monitoring planów i prognoz finansowych i budżetowych

Wymagania:

  • analityczny umysł – warunek konieczny
  • biegła znajomość MS Excel – warunek konieczny (będziesz samodzielnie wykonywał/a raporty, również na bieżąco podczas spotkań)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata – warunek konieczny (zależy nam na tym, żebyś znał/a rożne programy, rozwiązania, sytuacje z życia wzięte)
  • swobodne poruszanie się po bazach danych
  • postrzegasz się jako osobę dokładną w działaniu i potrafiącą myśleć analitycznie
  • umiejętność zachowania dyskrecji
  • znajomość zagadnień biznesowych, takich jak: prognozy finansowe, raportowanie sprzedaży, rentowność
    produktów - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie UOP lub DG (B2B) od zaraz
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu (krótka ścieżka decyzyjności)
  • pracę w dynamicznie rozrastającej się firmie
  • dobrą lokalizację – blisko SKM oraz parkingu
  • kartę Multisport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki
  • stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Analiza CV
  • Przedstawiciel HR kontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami
  • Mailem otrzymujesz praktyczne zadanie z Excela, które odsyłasz do nas tego samego dniaDecyzja – informacja zwrotna do Ciebie
    • Jeżeli wykonasz zadanie bardzo dobrze - spotkanie
    • Jeżeli to jeszcze nie ten etap - podziękowanie
  • Decyzja – informacja zwrotna do Ciebie

Zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacji prowadzonych przez Spółkę EGP Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Mikołaja Reja 13/15 lok 216, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne