Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. controllingu

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5709711"
    Jesteśmy jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego, obecną na rynku od 1993 roku. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec (okolice)
    JPO/SC/1117

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych wspierających zarządzanie
    • analiza i bieżąca kontrola kosztów
    • aktywny udział w przygotowywaniu budżetu oraz wyjaśnianie odchyleń pomiędzy rezultatami obecnymi a budżetem
    • współpraca z innymi działami firmy
    • praca w systemie SAP

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
    • doświadczenie w dziale controllingu finansowego
    • wiedza z zakresu księgowości będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność przygotowywania analiz finansowych, prognoz i budżetów
    • otwartość i komunikatywność
    • zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra znajomość MS Excel (mile widziana SAP)

    Firma oferuje:

    • zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń (szkolenia oraz kursy językowe) i awansów wewnętrznych w ramach grupy
    • bogaty pakiet socjalny (min. premie – wakacyjna i świąteczna, ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna Medicover, preferencyjne możliwości zakupu akcji grupy)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

    jpo@bigram.pl

    Informujemy, że wszystkie aplikacje przesyłane w odpowiedzi na ogłoszenie, zostaną przekazane bezpośrednio naszemu klientowi, który sam przeprowadza rekrutację.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
    Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.